Guayacan Real Deluxe
| Wi-Fi | 24-timmars tjänster 24-timmars reception | Barnvänligt Barn buffé |
| Frukost Frukost i rummet | Luftkonditionering | Husdjur ej tillåtna Inga husdjur |
Gästerna på hotellet Guayacan Real Deluxe Nicoya kan besöka Nicoyas kolonialkyrka, som ligger cirka 25 minuter bort till fots. Gästerna på detta hotell erbjuds en trädgård med utemöbler.
Hotellet ligger ca 25 minuters promenad från centrum. Boendet har ett läge inom 2 km från Curú nationella viltreservat. Från Guayacan Real Deluxe i Nicoya tar det 10 minuter med bil till Cabo Blanco Absolute Natural Reserve.
Det finns luftkonditionering samt sitthörna i rummen. Privata badrum ingår i rummen.
Bekvämligheter på boendet
Beskrivning
- Helt rökfritt
- Wi-Fi
- Parkering
- 24-timmars reception
- Inga husdjur
Mat och drycker
- Frukost i rummet
- Snackbar
Aktiviteter och avkoppling
- Trädgård
Service
- Rumsservice
På rummet
- Luftkonditionering
- Terrass
- Barn buffé
Hotellregler
Vanliga frågor
- 🚗
Kan jag parkera min bil i närheten av hotellet Guayacan Real Deluxe?
Hotellet Guayacan Real Deluxe erbjuder gästerna gratis privat parkering. - 🕗
Vilken tid checkar man ut på hotellet Guayacan Real Deluxe?
Gästerna på hotellet Guayacan Real Deluxe måste checka ut till 11:00. - ❓
Vilken betalningsmetod erbjuds på hotellet Guayacan Real Deluxe?
Gästerna på hotellet Guayacan Real Deluxe kan betala med Visa och American Express.